دانلود Cisco Packet Tracer 7.2.1

 Cisco Packet Tracer یک نرم افزار قدرتمند شبیه سازی شبکه است که توسط Cisco Network Academy ارائه شده است. به وسیله آن می توانیم بدون داشتن تجهیزات فیزیکی شبکه، یک شبکه کامپیوتری را شبیه سازی نماییم. در Packet Tracer می توان تجهیزات را به صورت drag and drop به محیط شبیه سازی اضافه نمود که این باعث راحت تر شدن شبیه سازی در آن می شود. همچنین این قابلیت را به کاربران می دهد که بتوانند ترکیبی از شبکه های فیزیکی و شبیه سازی شده به صورت Hybrid Network داشته باشند. این قابلیت ها این امکان بی نظیر را به کاربران می دهد که بتوانند به جای تمرین و تست روی تجهیزات گاها گران قیمت شبکه، تمرینات و تست های خود را روی این نرم افزار رایگان انجام دهند.

برخی از مزایای استفاده از Cisco Packet Tracer به شرح زیر است:

1- نرم افزاری رایگان برای همه اعم از دانشجویان، شرکت ها و ... در سرتاسر دنیا.

2- تمرین جهت آمادگی برای دوره های سیسکو و شبکه.

3- مناسب برای آموزشگاه ها برای آموزش به دانشجویان.

4- کاربران می توانند روی سیستم عامل های مختلف مثل ویندوز، لینوکس، مکینتاش و اندروید این نرم افزار را نصب و استفاده نمایند.

5- شما می توانید سیستم عامل Cisco IOS را بدون داشتن روتر و شبکه فیزیکی تجربه نمایید.

 

شما می توانید آخرین نسخه Cisco Packet Tracer را برای سیستم عامل های ویندوز 32بیتی و 64بیتی و همچنین Ubuntu از لایف وایر دانلود نمایید. توجه داشته باشید که این نرم افزار به صورت مستقیم از سایت اصلی دانلود شده و بدون هیچ گونه تغییری در اینجا قرار داده شده است.

پس از نصب برنامه، در صورت نداشتن اکانت سیسکو (که باز هم نیاز به VPN برای استفاده دارید)، می توانید برای ورود به برنامه Guest Login را انتخاب نمایید که پس از 15 ثانیه به محیط برنامه وارد می شوید.

 

لینک دانلود Cisco Packet Tracer 7.2.2 برای ویندوز 64بیتی (حجم 117 مگابایت)

لینک دانلود Cisco Packet Tracer 7.2.2 برای ویندوز 32بیتی (حجم 109 مگابایت)

لینک دانلود Cisco Packet Tracer 7.2.2 برای Ubuntu (حجم 143 مگابایت)

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید