دانلود HPE Customized ESXi 6.7 U3 August 2019

 

ISO استاندارد VMWare ESXi، راحت ترین و مورد اعتمادترین روش نصب و آپدیت ESXi روی سرورهای HPE است که شامل همه درایورها و نرم افزارهای مدیریتی موردنیاز برای اجرای ESXi روی سرورها اچ پی است و به صورت هماهنگ تر است.

در بعضی از سرورهای Hp ProLiant حتما باید از ایمیج اختصاصی شده HPE برای نصب بدون مشکل استفاده کنند زیرا درایورهای کنترلرهای شبکه و storage در آن ها به صورت یکپارچه وجود دارد در حالی که این موارد در نسخه های ارائه و توزیع شده توسط VMware وجود ندارد.

 روش های مختلفی برای استفاده از HPE Customization for VMware ESXi در سایت HPE ارائه شده که شامل موارد زیر است:

1- دانلود کامل HPE ESXi Image اختصاصی شده.

2- دانلود HPE ESXi Offline Bundles و باندل درایورهای third-party که درون ایمیج های اختصاصی HPE وجود دارد و دانلود از VMware.

3- ساخت ایمیج اختصاصی شده ESXiخودتان که از HPE ESXi Offline Bundles انتخاب می شود و درایورهای third-party که درون  ایمیج های HPE اختصاصی شده قرار دارد.

 

به دلیل غیرقابل دسترسی بودن لینک های دانلود  نسخه اختصاصی شده ESXi برای سرورهای HP در زیر می تواند این فایل ها را که بدون کوچکترین تغییری قرار داده شده است را دانلود نمایید. 

برای آپگیرید از طریق Update Manager و همچنین نصب اولیه ESXi باید از فایل iso استفاده کنید. همچنین برای آپگرید ESXi از طریق CLI(Command Line Interface) باید از فایل Offline-Bundle(فایل zip) استفاده نمایید. در واقع Offline Bundles شامل درایورها و ابزارهایی که HPE به ایمیج ESXi افزوده است.

لازم به ذکر است به گفته vmware  آپدیت 3 نسخه 6.7 فقط برای سرورهای Gen9 به بالا عرضه شده است. اکیدا پیشنهاد می شود که قبل از آپدیت حتما از اطلاعات خود بکاپ داشته باشید.

 

Gen9 Plus Custom Image - برای سرورهای Gen 9 به بالا

لینک دانلود HPE Gen9 Plus Custom Image for ESXi 6.7 Update 3 Offline bundle (حجم 347 مگابایت)

لینک دانلود HPE Gen9 Plus Custom Image for ESXi 6.7 Update 3 Install CD (حجم 359 مگابایت)

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید